تاريخ : | | نویسنده : downloadfire

[email protected]

تعداد روزهایی که حرف هایت را نشنیده ام از دستم در رفته بود. اگر می دانستی چقدر دلتنگ صحبت هایت شده ام هر چه زودتر سکوتت را پایان می دادی. چشمهایم به صفحه ی مانیتور دوخته شده تا شاید در میان سایت ها ببینم که سخنی به زبان آورده ای و صحبت هایت را بخوانم.

البته من که از صحبت هایت چیزی سرم نمی شود. وقتی حرفهایت را می خوانم فکر می کنم منظورت فلان چیز بوده است. بعد از چند روز در برخی سایت ها انتقادهایی می شنوم که چرا در مورد فلان چیز فلان حرف ها را زده ای! البته فلانی که من از سخنانت متوجه شده ام هیچ ارتباطی با فلانی که در سایت ها از قول تو می نویسند و نکوهشش می کنند ندارد!

بعد از چند روز هم، دفترت توضیح می دهد که منظورت فلان چیز نبوده و فلان چیز بوده! و باز این فلانی که دفترت توضیح می دهد هیچ ارتباطی به آن فلان چیزی که من برداشت کرده بودم و آن چیزی که سایتها آنرا نکوهش کرده بودند ندارد! عاشق همین پیچیده صحبت کردنت هستم!

دیروز فهمیدم 100 روز است سخنرانی نکرده ای؛ آخر چرا؟! چرا بشریت را از شنیدن صحبت هایت محروم می کنی؟! می ترسم غمباد بگیری. حرف بزن "میم" جان!

***

در خبرها ابتدا خبر خوشی می خوانیم مبنی بر خودکفایی در عرصه ی تولید سیب زمینی! از این موفقیت بزرگ بسیار شادمان می شویم و خدا را شکر می کنیم که سیب زمینی ارزان خواهد شد و دیگر نیازی نیست برای خوردن کوکوی سیب زمینی منتظر شویم باز هم انتخاباتی برگزار شود(!)

در میان اخبار یکهو چشممان به این خبر می افتد: "عراق هم سیب زمینی ایران را نمی‌خرد."؛ خوشحالیمان چند برابر می شود، با عدم خرید سیب زمینی کشورمان توسط عراق قیمت سیب زمینی پایین تر هم خواهد آمد!

در شرح خبر می خوانیم به علت کیفیت پایین سیب زمینی های تولیدیمان است که عراق آنها را نمی خرد! از خنده روده بر می شویم! این ها خیال می کنند سیب زمینی خودرو است که باید با کیفیت باشد! سیب زمینی یک نوع خوردنی است برای پُر کردن شکم! کیفیت نیاز ندارد که! به قول یکی از دوستان: "گشنگی نکشیدی که کیفیت یادت بره!"

***

تشکر می کنیم از دولتی ها که این روزها تلاش های بسیاری برای افزایش تعطیلات عیدفطر دارند. ای کاش مجلسی ها متوجه بودند که ما به این تعطیلات بسیار نیازمند هستیم؛ آخر با پولهایمان چیکار کنیم؟!

حقوقمان زیاد بود و توان خرجش را نداشتیم که سر و کله ی یارانه ی نقدی هم پیدا شد. باور کنید دیگر بالشتی برایمان نمانده که پولهایمان را از ترس دزدها در آن پنهان نکرده باشیم. خواهشاً اگر تعطیلات افزایش پیدا نمی کند که ما بتوانیم مسافرتی برویم و پولهایمان را خرج کنیم لااقل به هر خانوار ایرانی چند بالشت بدهید تا پول های اضافه یشان را در آنها جاساز کنند!

اصلاً اگر پول هایمان را جاساز کنیم، با سهمیه ی بنزینمان چه کنیم؟! اینقدر این سهمیه ها زیاد است که دارد از کارتمان سرریز می شود! باور کنید این روزها برای اینکه کارتمان از داشتن بنزین زیاد آتش نگیرد مجبورم هی بنزین بزنم و هی الکی ماشین را در حیاط منزل درجا روشن کنم! اگر تعطیلات عید فطر را افزایش دهید آن وقت می توانیم مسافرت رفته و بنزین های اضافه یمان را بسوزانیم! پس مجلسی های عزیز لطفاً حرف دولت را گوش کنید و تعطیلات عیدفطر را افزایش دهید!


رپورتاژ
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.