تاريخ : | | نویسنده : downloadfire
سرمربي استقلال معتقد است كه تيم داماش براي او تيم ناآشنايي نيست و اين تيم را كاملا بررسي كرده است.

به گزارش ايسنا، پرويز مظلومي در نشست خبري پيش از بازي تيمش با داماش گيلان درباره اين بازي اظهار كرد: مقابل داماش يك بازي خانگي داريم كه نياز به سه امتياز اين مسابقه داريم و تيم حريف تيم خوبي است و مهره‌هاي خوبي را نيز جذب كرده است. اين تيم توانسته با اقتدار از ليگ يك صعود كند.

وي افزود: تاكيد ما به بازيكنان اين است كه بازي را دست كم نگيرند، آن‌ها فكر مي‌كنند كه چون مقابل هوادارانشان بازي مي‌كنند، كار سختي ندارند. اما اين طور نيست.

مظلومي با اشاره به بازيكناني كه در اختيار ندارد، بيان كرد: در اين بازي افرادي را از جمله فريدون زندي و شريفات را در اختيار نداريم و ميلاد ميداوودي به شرايط مطلوبي نرسيده است. تيموريان هم احتمالا نمي‌تواند براي ما بازي كند. فكر مي‌كنم كه تيم ما چشم خورده است. همچنين از جاسم كرار خبري نداريم.

سرمربي تيم استقلال در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران كه به شباهت فوتبال استقلال به يك فوتبال آلماني و يا اين كه آيا دليل اين موضوع حضور هنكه است، عنوان كرد: تيم ما از 28 خرداد تمريناتش را آغاز كرده است و دوران بدنسازي خوبي داشتيم، مخصوصا توانستيم بر روي كارهاي هوازي كه سال گذشته مشكل داشتيم خوب كار كنيم. زماني كه كار تيمي انجام مي‌شد، اكثر بازيكنان نبودند و شايد ملي پوشان را سه جلسه در اختيار داشتيم.

وي خاطر نشان كرد: سال گذشته نيز در حفظ توپ خوب كار كرديم و اين موضوع در تيم ما كم كم در حال جا افتادن است.

وي ادامه داد: ما يك مربي خارجي آورده ايم و به او پول داده‌ايم كه كار كند. هماهنگي خوبي بين ما وجود دارد، او برنامه كاري هفتگي‌اش را مي‌دهد و با يكديگر آن را بررسي مي‌كنيم و من بيشتر كارهاي نظارتي را انجام مي دهم.

مظلومي درباره تيم حريف عنوان كرد: داماش براي ما تيم شناخته شده اي است، بازي اول اين تيم را ديدم و بازيكنان خوبي هم گرفتند، دو بازيكن از تيم استيل آذين و بازيكنان خارجي خوبي جذب كرده‌اند، امشب هم جلسه آناليز داريم و بازيكنان را با تيم داماش آشنا مي‌كنيم.

وي بيان كرد: بازي‌هاي ما بسيار فشرده است و براي كارهاي تاكتيكي زمان اندكي وجود دارد. به عنوان مثال بايد دوشنبه بازي كنيم و بلافاصله به كرمان برويم. سال گذشته ام گفتم كه اگر قرار است بازي‌ها فشرده انجام شود، اين كار در اوايل فصل صورت گيرد نه در اواخر فصل تا تيم‌ها براي حضور در بازي‌هاي آسيايي آماده باشند. خوشبختانه اين فشردگي به اول فصل انتقال پيدا كرد و انشاءالله آخر فصل هم فرصت خوبي باشد كه تيم‌ها براي بازي‌هاي آسيايي ريكاوري شوند.

مظلومي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاراني كه درباره علت مصدوميت‌هاي بازيكنان استقلال پرسيد گفت: اين را بايد از خود بازيكنان پرسيد كه چطور زندگي مي‌كنند. اما مصدوميت بازيكنان در بازي‌ها نبوده است. فريدون زندي بازي نكرد و تيموريان نيز مصدوميتش را از تيم ملي آورد. از او تشكر مي‌كنم كه با وجود مصدوميت براي ما بازي كرد، اگر هافبك ذخيره داشتم به او بازي نمي دادم. محسن يوسفي نيز مصدوميتش از سال گذشته بود.

وي ادامه داد: اين مصدوميت‌ها از قبل بوده و فقط شريفات تمرينات در تمرينات دچار كشيدگي شد و چون در خط حمله يار نداشتيم، از او استفاده كرديم كه مصدوميتش تشديد شد.

مظلومي ادامه داد: بازيكناني كه از اول فصل بودند آمادگي كامل دارند و مصدوم نشدند. به عنوان مثال درست است كه اميرآبادي براي ما بازي نكرد، ولي او يكي از آماده ترين بازيكنان استقلال است و تشخيص كادر فني، اين بود كه به حمودي فرصت داده شود.

سرمربي استقلال ادامه داد: زندگي امروز ورزشكاران ما حرفه‌اي نيست و شرايط باشگاه‌هاي امروز ما مانند باشگاه‌هاي خارجي نيست، شايد آن‌ها 10 شب به بعد را نبينند، اما آيا بازيكنان ما اين موضوع را رعايت مي‌كنند، بخشي از اين مصدوميت‌ها به زندگي حرفه‌اي بازيكنان و نوع تمرينات آن‌ها باز مي‌گردد و اين كه بازيكن استراحت نكند و تغذيه خوب نداشته باشد ، تاثير گذار است.

وي در مورد وضعيت خسرو حيدري عنوان كرد: به ما اعلام كردند كه اين بازيكن مي‌تواند براي ما در اين بازي به ميدان برود و مشكل فقط بازي با سپاهان بود. مسئولان باشگاه به من گفته اند كه مي‌توانم از او در اين بازي استفاده كنم.


رپورتاژ
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.