302226-957414.jpgطبق خبر های رسیده اکبر صادق بدع با تیم داماش درود قرار داد رسمی داشته واین قرار داد در محل هیات فوتبال درود نیز به ثبت رسیده است.

سایت گل - دیدار دو تیم ترکتور سازی و صبا از هفته اول دور رفت لیگ برتر با برتری 3 بر 2 صبای ها به پایان رسید . اما این پایان کار دیدار دو تیم نبود ودیروز با مشخص شدن پرونده ثبت قرار داد اکبرصادق بدع بازیکن شماره 5 صبا که جز 11 نفر اصلی در ترکیب این تیم مقابل تراکتور سازی به میدان رفت پرونده این تیم وارد مرحله دیگری شد .

طبق خبر های رسیده اکبر صادق بدع با تیم  داماش درود قرار داد رسمی داشته واین قرار داد در محل هیات فوتبال درود نیز به ثبت رسیده ، همچنین وی دو فقره چک نیز از این تیم وصول نموده که طبق قوانین موجود چگونگی قرار داد های فی مابین باشگاه ها وبازیکنان این مورد می تواند تعیین کننده باشد .

هر چند این قضیه از زوایای دیگر دارای اما و اگر های است ، منجمله از بابت صدور کارت بازی توسط سازمان لیگ که در چه شرایطی این اقدام صورت پذیرفته واینکه در اینرابطه چه سازمانی یا مسئولی هم می تواند بعنوان متخلف معرفی شود  اینرا باید منتظر روز های آینده ماند تا شفاف سازی در اینمورد انجام پذیرد .

در این ارتباط فعلا باشگاه تراکتور سازی منتظر جمع آوری مدارک کافی است تا نسبت به شکایت خود از این تیم تصمیم لازم را بگیرد .رپورتاژ
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.