مهر: رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی درباره آخرین وضعیت پرونده سکینه محمدی آشتیانی گفت: این مجرم "فعلا" در حال تحمل محکومیت زندان است.

حجت الاسلام مالک اژدر شریفی ظهر سه شنبه به مناسبت هفته قوه قضائیه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: "به نظر ما مسئله سکینه محمدی آشتیانی مسئله تمام شده ای است و این بنده خدا هم اکنون در حال تحمل محکومیت زندان است."

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی افزود: محکومیت دیگر سکینه محمدی آشتیانی هنوز مشخص نشده اما در آینده روشن خواهد شد.

وی درباره شایعه هایی مبنی بر دستگیری 17 فرد منتسب به جریان انحرافی در آذربایجان شرقی گفت: تاکنون پرونده ای در خصوص جریان انحرافی در آذربایجان شرقی تشکیل نشده و از اینرو هیچ فردی نیز توسط دستگاه قضایی دستگیر نشده است.

حجت الاسلام مالک اژدر شریفی تاکید کرد: تا زمان حاضر دادگستری آذربایجان شرقی ورودی به پرونده های مربوط به جریان انحرافی نداشته است.

وی همچنین در پاسخ به سئوالی در ارتباط با دلایل عدم تشکیل دادگاهها به صورت علنی در استان آذربایجان شرقی گفت: تشکیل علنی دادگاهها بستگی به دریافت و درک شما از مفهوم "علنی" دارد. اینکه برای تشکیل دادگاه اطلاعیه بدهیم و از مردم و از خبرنگاران دعوت کنیم تا در آن مشارکت کنند چنین اتفاقی نمی افتد اما درب دادگاهها به غیر از موارد خاص و یا در مواردی که طرفین دعوا درخواست کنند همیشه باز است و همه می توانند در جلسات آن شرکت کرده و هیچ مامور و ضابطی حق اخراج حاضران را ندارد.

شریفی با تاکید بر اینکه اصل بر علنی بودن دادگاههاست اضافه کرد: خبرنگاران نیز می توانند با حضور در جلسات دادگاه از مردم و شرکت کنندگان گزارش و خبر تهیه کنند ولی برای گفتگو با قضات و کادر قضایی باید با کمیته اطلاع رسانی دستگاه قضایی هماهنگ شوند.


رپورتاژ
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.