مهر: رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین گفت: از ابتدای شهریور ماه تاکنون با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی قزوین 65 نفر از اراذل و اوباش استان قزوین دستگیر شده اند.
رضا محتشمی گفت: یکی از وظایف نیروی انتظامی ارتقای امنیت در جامعه است و در این راستا با هرگونه نا امنی و مزاحمت افراد متخلف و اوباش برخورد جدی می شود.

وی افزود: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی طی یک هفته گذشته طرحی از سوی مأموران پلیس امنیت عمومی اجرا شد که در این راستا تاکنون 19 نفر از سرکردگان اراذل و اوباش در منطقه شناسایی و دستگیر شدند.
 
رئیس پلیس امنیت عمومی یادآورشد: بیشتر دستگیرشدگان از شهر قزوین و مابقی دستگیرشدگان در شهرهای تاکستان، آبیک و بوئین زهرا بوده ‌اند.
 
وی تصریح کرد: چهار نفر از اراذل و اوباش دستگیر شده از زندانیان فراری بودند که پس از گرفتن مرخصی از زندان خارج و تا کنون خود را به زندان معرفی نکرده ‌اند.
 
محتشمی گفت: همچنین در طرح جمع ‌آوری اراذل و اوباش که از ابتدای شهریور ماه اجرا شده، 46 نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده انتظامی و قضایی به مرجع قضایی معرفی شده اند.
 
وی اظهار داشت: از این تعداد 22 نفر در شهر قزوین و مابقی این افراد در شهرهای تاکستان، البرز و آبیک دستگیر شد‌ه ‌اند.
 
رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین همچنین گفت: بیشتر دستگیرشدگان دارای اتهام آدم ‌ربایی، اعمال خلاف عفت عمومی، مزاحمت، تهدید، اخلال در نظم عمومی، ایراد ضرب و جرح با سلاح سرد، عربده کشی، شرب خمر، تظاهر به مستی و موارد مشابه هستند.

به گفته محتشمی اکثر دستگیرشدگان دارای سابقه کیفری هستند که پس از تشکیل پرونده انتظامی روانه زندان شدند.

محتشمی توضیح داد: ناجا در موضوع ارتقای امنیت اجتماعی به هیچ عنوان با مجرمان مماشات  نخواهد کرد و بطور قطع یقین این برخورد با قاطعیت بیشتری از گذشته صورت خواهد گرفت تا این دسته از افراد به کیفر اعمال خود برسند و در جامعه احساس نا امنی کنند.

وی اعلام کرد: همچنین پلیس پس از پاکسازی مناطق آلوده همچنان حضور خود را در این مناطق حفظ کرده است تا اقدامات انجام شده تثبیت شود لذا از دستگاه‌های ذی‌ ربط بویژه دستگاه قضایی انتظار داریم برای موفقیت در طرح مشارکت و همکاری بیشتری داشته باشند.
 
رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین یادآور شد: پلیس امنیت عمومی قزوین طرح‌های مختلفی را برای برخورد با اراذل و اوباش، استفاده کنندگان از ماهواره و سایر جرائم اجتماعی دارد که در موعد مقرر به اطلاع مردم خواهد رسید.  

رپورتاژ
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما
چگونه یک آتلیه عروس​ ​و آتلیه عکاسی​​ ​خوب را انتخاب کنیم ؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.