فارس: محسن رضايي گفت: كشور را به 9 فدرال اقتصادي تقسيم مي‌كنم و يا 9 منطقه فرهنگي بوجود مي‌آورم.

محسن رضايي كانديداي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در ادامه سفر انتخاباتي خود پس از زيارت شهدا در مزار گلزار شهداي بروجن در حسينيه ولي‌عصر بروجن اظهار داشت: من شما و سرزمين‌تان را به خوبي مي‌شناسم و خودم را جزو شما مي‌دانم و افتخار مي‌كنم كه اهل چهارمحال و بختياري‌ام.

وي افزود: من امروز براي تعيين دولت آينده به صحنه آمده‌ام و اگر لياقت داشتم مرا مانند دوران دفاع مقدس همراهي كنيد.

رضايي ادامه داد: ما در كشورمان پيشرفت‌هاي زيادي داشته‌ايم و ايران در اين 30 سال گام‌هاي بلندي را برداشته است و اين يك چهره انقلاب ما است.

وي تصريح كرد: اما چهره‌ ديگر انقلاب و جامعه ما زندگي مردم است كه نارسايي‌ها و كاستي‌هاي بسياري را در اين حوزه داريم.

رضايي با بيان اينكه ما در كشور دو گروه منتقد داريم اظهار داشت: يك گروه مي‌گويند چون ما پيشرفتهاي زيادي داشته‌ايم مردم ديگر هيچ مشكلي ندارند و اگر مشكلي هم است اهميتي ندارد و گروه ديگر مي‌گويند زندگي مردم را ببينيد، اين انقلاب هيچ كاري براي مردم نكرد و من با اين دو گروه مخالفم.

رضايي تصريح كرد: واقعيت اين است كه ما بايد در عين پيشرفت‌هاي خود مشكلات‌مان را هم ببينيم. زماني كه ما مي‌توانيم موشك با برد چند هزار كيلومتر داشته باشيم آيا نمي‌توانيم مشكل بيكاري را حل كنيم؟

اين كانديداي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ادامه داد: من براي اين به صحنه آمده‌ام چون با اين دو گروه مخالفم. ما صادقانه با مردم حرف مي‌زنيم و با كمك جوانان موانع را از سر راه كشور برمي‌داريم.

رضايي ادامه داد: من كشور را به 9 فدرال اقتصادي تقسيم مي‌كنم يا 9 منطقه فرهنگي بوجود مي‌آورم مانند شهرهاي تهران، مشهد، قم و اصفهان.
وي افزود: بانوان ما قانع‌ترين زنان دنيا هستند و مظلوم‌تر از آنها در دنيا نيست، لذا براي آنها چند كار مهم خواهم كرد.

رضايي در خصوص خانم‌هاي خانه‌دار اظهار داشت: من براي آنها حقوق تعيين مي‌كنم و خانه‌داري را به يك شغل تبديل مي‌كنم و حق عائله‌مندي كه به آقايان داده مي‌شود به اضافه پول ديگري از دولت را به خانم‌ها داده و براي آنها فيش حقوقي تعيين خواهم كرد.

رضايي در ادامه در خصوص خدمت سربازي خاطرنشان كرد: خدمت سربازي اجباري را يك سال خواهم كرد و كمبود نيروهاي مسلح را از طريق سربازي حرفه‌اي كه 3 ساله و 5 ساله است برطرف مي‌كنم و با دادن حقوق كامل كه سربازي را به يك شغل تبديل مي‌كنم و با اين كار ما ديگر پول‌ها را به شكم مردم نمي‌ريزيم بلكه صرف ايجاد شغل مي‌كنيم.

اين كانديداي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در پايان در خصوص سهام عدالت اظهار داشت: سهام عدالت را تبديل به يك سهام مولد مي‌كنيم نه اينكه مشخص نباشد كه اين سهام به كجا وصل است و به گونه‌اي مي‌شود كه اگر شما خواستيد مي‌توانيد آن را بفروشيد و يا نگه داريد.  

رپورتاژ
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما
چگونه یک آتلیه عروس​ ​و آتلیه عکاسی​​ ​خوب را انتخاب کنیم ؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.