اخبار,اخبارسیاسی,وزارت کشور

رييس ستاد انتخابات کشور با تاکيد بر پيگيري قضايي تبليغات زودهنگام برخي کانديداها، يادآورشد: اگر مردم احساس کنند که دولت نسبت به کانديداها کاملا بي‌طرف است حضور پرشوري در انتخابات خواهند داشت.

محمد حسين مقيمي در نشست شوراي اداري مازندران که با مراسم توديع علي احساني معاون برنامه‌ريزي استانداري و معارفه اميدعلي پارسا به عنوان رئيس جديد سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان مازندران همراه بود، گفت: دولت تدبير و اميد در شرايطي کارش را آغاز کرد که برخي از آمار و ارقامي که در آن روزها اعلام شد نشان از عزم دولت براي حل مشکلات داشت.

وي افزود: براي فائق آمدن بر مشکلات مردم، بايد به دولت اجازه دهيم تا مديران کارآمد، دلسوز و قوي را در دستگاه‌هاي اجرايي به کار بگيرد تا استاندار از اين مديران بتواند نهايت بهره‌برداري را داشته باشد.

معاون سياسي وزارت کشور با اشاره به حمايت دولت از استاندار و مديران محلي تصريح کرد: در مواقع بحراني و زماني که درآمدهاي نفتي به اندازه يک پنجم مي‌رسد مديران قوي مي‌توانند تعهدات دولت را جامه عمل بپوشانند.

وي افزود: در سال 94 دو انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري را در پيش داريم و دولت منابع مالي اين انتخابات را فراهم کرده و بايد شرايط را طوري مهيا کنيم تا فضاي براي حضور کانديداها باز باشد.

مقيمي اظهار کرد: بايد نشاط سياسي را در جامعه افزايش داده و اين امکان را به احزاب و گروه‌هاي سياسي دهيم که يک انتخابات خوب را در جامعه داشته باشند.

رئيس ستاد انتخابات کشور بيان داشت: نبايد کسي از امکانات دولتي له يا عليه کسي استفاده شود و دولت بايد در اين زمينه کاملا بي‌طرف عمل کند.

رييس ستاد انتخابات کشور با بيان اينکه 7 خردادماه سال آينده نمايندگان منتخب مردم در سر کار هستند، اظهار کرد: دولتي‌ها بايد دقت کنند آنهايي که تبليغات زودهنگام انجام مي‌دهند رفتارهايشان را با آنان تنظيم کنند که مبادا شبهه ايجاد شود که ما از افرادي خاص حمايت مي‌کنيم.


 اخبار سیاسی  - ایسنا  رپورتاژ
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.