معاون سیما به خبرنگار ایسنا گفت: اکنون صداوسیما به بیش از 5 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد، در حالی که هزار میلیارد تومان پیشنهاد شده، آن هم اگر تخصیصش را کامل بدهند.

دکتر علی دارابی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره راه‌اندازی شبکه‌های جدید با وجود مشکلات مالی صداوسیما، بیان کرد: راه‌اندازی شبکه‌های جدید نیاز است، صداوسیما برای تولید و همچنین گذر از آنالوگ به دیجیتال، کارهای فنی‌ و همچنین توسعه کمی و کیفی به خصوص در حوزه‌ی برون‌مرزی به بیش از 5 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.

وی همچنین درباره‌ی صحبت اخیرش با تهیه‌کنندگان مبنی بر اینکه حاضر است همه بودجه آگهی‌ها را به مجلس بدهد و مجلس در عوض به صداوسیما اعتبارات دهد، عنوان کرد: نیمی از بودجه‌ صداوسیما را دولت می‌دهد و نیم دیگر را دولت ما را مکلف می‌کند بر اساس قانون برنامه از آگهی‌ها و کارهایی که با این دستگاه مشارکت می‌کنیم تامین کنیم.

معاون سیما خاطرنشان کرد: ما اعلام کردیم نیمی از مبلغ آن مشارکتی را که ما باید دربیاوریم، خود دولت و مجلس تامین کنند و کل برنامه‌ریزی‌اش را خود دولت انجام دهد؛ آن هزینه را به ما بدهند چون گاهی وقت‌ها ما در مقام این قرار می‌گیریم که می‌گویند آگهی‌ها زیاد شده است یا آگهی‌ها، آگهی‌های خاصی شده‌اند.

دارابی تاکید کرد: ما صریحا اعلام کردیم که صداوسیما این آمادگی را دارد که در صورت تامین اعتبار کل بودجه سازمان از سوی دولت، نیم دیگر از بودجه و اعتبار را که ما باید تامین کنیم، آنها بدهند.رپورتاژ
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.