تاريخ : | | نویسنده : downloadfire
رئیس هیئت مدیره بانک رفاه کارگران با اشاره به اعتراض اتحادیه اروپا به رأی بدوی دادگاه اروپایی برای خروج این بانک دادگاه اروپایی از لیست تحریم‌ها،گفت: ما مستندات خود را ارائه کرده‌‌ایم و در صورت قطعی شدن رأی، از لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا خارج می‌شویم.
 
به گزارش پول‌نیوز،  اسماعیل لله‌گانی با اشاره به رای دادگاه اتحادیه اروپا برای بانک رفاه کارگران مبنی بر خروج آن از لیست تحریم‌ها، اظهارداشت: رای صادر شده به نفع بانک رفاه کارگران برای خروج از لیست تحریم‌های این اتحادیه بدوی بود، اما اتحادیه به آن اعتراض کرد.
 
وی با بیان اینکه ما مستندات خود را به دادگاه ارائه کرده‌ایم، افزود: اتحادیه اروپا مدعی است اقدامات بانک رفاه کارگران مشمول بخش‌هایی بوده که توسط این اتحادیه تحریم شده است و بانک هم مستندات خود را برای پاسخ به این ابهامات به دادگاه ارائه داده است.
 
رئیس هیئت مدیره بانک رفاه کارگران گفت: این اتحادیه به دادگاه اعلام کرده که بانک رفاه کارگران به دنبال دور زدن تحریم‌ها بوده و اقداماتی را در راستای کمک به فعالیت‌های هسته‌ای انجام داده است.
 
وی با بیان اینکه این ادعا موجب تحریم اغلب بانک‌های ایرانی شده است، تصریح کرد: ما با تقدیم اسناد به دادگاه اتحادیه اروپا سعی در رد این اتهام داریم.
 
لله‌گانی با بیان اینکه منتظر اعلام رای دادگاه هستیم، گفت: در صورتی که رای صادره قطعی شود، بانک رفاه کارگران از لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا خارج خواهد شد.
 
روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه اتحادیه اروپا اقدام به ارائه اسنادی علیه ۷ بانک و ۲ شرکت ایرانی ارائه کرده است. در حالی که دادگاه اتحادیه اروپا حکم بدوی برای خروج از تحریم‌های اتحادیه اروپایی صادر کرده، دادگاه عالی تجدید نظر اتحادیه اروپا تا صدور حکم نهایی، به صورت موقت، این شرکت‌ها را دوباره به لیست تحریم‌ها باز گردانده است.

رپورتاژ
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.