تاريخ : | | نویسنده : downloadfire
291584-252540.jpgسايت گل – هر چند نزديك بود مسعود شجاعي با اعتماد به نفس بيش از حد خود و با حركات پا به توپش يك پنالتي باد آورده تقديم قطر كند و برد شيرين  دوحه را يك تنه از بين ببرد اما غالب كارشناسان بر  نمايش موثر او در تركيب  تيم ملي  تاكيد داشته اند و او را يكي از بهترين هاي تيم ملي در ديدار با قطر معرفي كرده اند.

با اين نمايش  جالب  طبيعي بود كه  شجاعي باز هم در برنامه هاي كي روش براي بازي با لبنان قرار گيرد و او را يكي از يازده مرد اصلي ديدار سه شنبه شب بدانيم اما مصدويت عصر ديروز  اين مساله را با ترديدهاي جدي مواجه كرده است.

شجاعي كه همواره جزو نفرات اصلي كي روش قرار داشته  در ديدار با قطر در پست بال چپ به ميدان رفت  اما با مصدوميت مچ پا كه در فاصله سه روز تا بازي با لبنان نصيب او شد  حالا سوال اينجاست كه  غيبت احتمالي اين بازيكن  در ديدار با لبنان به سود تيم ملي خواهد بود يا به ضررش؟

شجاعي  كه توپ نگه دار فوق العاده اي است و در حمل توپ  و تغيير آهنگ جريان بازي عملكرد جالبي دارد به خاطر خلاقيت و تجربه لاليگايي اش مي تواند همواره در بازي هاي ملي كارگشا باشد و به همين خاطر كي روش و مربيان قبلي تيم ملي خيلي سخت او را نيمكت نشين مي كرده و مي كنند  اما گاهي اوقات او با  خطاهاي مكرر و كند كردن جر يان انتقال توپ از دفاع به حمله در فازتهاجمي  تيم را دچار اختلال مي كند.  

حال در اين شرايط   و با توجه به شرايط بازي با لبنان سوال اينجاست كه استفاده از بازيكني سريع  مثل غلامرضا رضايي يا خلعتبري در پست شجاعي كارگشا خواهد بود  يا اين پست فقط با بازيكني كه از خصوصيات فني  و تاكتيكي مسعود بهره مي برد  پر خواهد شد ؟

البته بعيد نيست كي روش به بازيكناني مثل حاج صفي ،پژمان يا محمد نوري و حتي قاسم حدادي فر در اين پست بازي دهد اما  بعيد است سرمربي پرتغالي خيلي راحت از مسعود  دست بكشد و تا آخرين لحظه منتظر او خواهد ماند.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید


رپورتاژ
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما
چگونه یک آتلیه عروس​ ​و آتلیه عکاسی​​ ​خوب را انتخاب کنیم ؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.