تاريخ : | | نویسنده : downloadfire
103513-500684.jpgایسنا - پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب سرمربی این تیم برای فصل بعد اظهار کرد: ان‌شاءالله تا آخر هفته سرمربی تیم انتخاب می‌شود. به هر حال باید زودتر این کار انجام شود تا مربی جدید تیمش را برای فصل بعد آماده کند. فکر می‌کنم به احتمال زیاد از بین درخشان و مایلی کهن یک نفر سرمربی پرسپولیس می‌شود و نظر کمیته فنی و پیشکسوتان هم همین بود.

وی درباره این موضوع که چرا سرمربی پرسپولیس باید حتما یکی از قدیمی‌های این تیم باشد گفت: پیشکسوتان پرسپولیس تجربه زیادی دارند و هر کدام بازیکنان بزرگی بوده‌اند. خیلی از مربیان دیگر هستند که اسم و رسم دارند اما سابقه خوبی ندارند. پرسپولیس حاشیه‌های زیادی دارد و یک نفر می‌خواهد که بتواند همه این حاشیه‌ها را کنترل کند.

پنجعلی گفت: مربی خارجی هم که بارها ثابت شده به درد پرسپولیس نمی‌خورد. مثلا ژوزه روز اول با پیراهن آبی روی نیمکت پرسپولیس نشسته بود. او نمی‌داند که مردم نسبت به این موضوع حساسیت دارند و کسی هم نباید این موضوع را به او بگوید بلکه خود مربی باید از این مسائل اطلاع داشته باشد.

کاپیتان سابق پرسپولیس با بیان اینکه نمی‌داند چرا آشتیانی و وطن‌خواه گفته‌اند دیگر در نشست‌های کمیته فنی شرکت نمی‌کنند به ایسنا گفت: انتخاب سرمربی از خانواده پرسپولیس مستلزم این است که از طرف پیشکسوتان هم حمایت شود چرا که اگر این اتفاق نیفتد به خودمان لطمه زده‌ایم. نباید این طور باشد که هر کسی فقط منافع خودش را در نظر بگیرد.

پنجعلی با اشاره به اینکه رویانیان هم مثل کمیته فنی روی مربی از خانواده پرسپولیس تاکید دارد درباره احتمال انتخاب خود به عنوان سرپرست این تیم گفت: رویانیان صحبتی با من انجام داده و یکی از گزینه‌ها هستم اما این به مدیریت باشگاه برمی‌گردد. پیشکسوتان باشگاه به من محبت داشتند و من را به عنوان یکی از گزینه‌ها معرفی کردند.

وی درباره عملکرد شیرینی و انتقادهایی که به او در زمان برگزاری مراسم خداحافظی مهدوی کیا مطرح می‌شود، گفت: طبیعی است که وقتی امثال من که خودمان این مراحل را طی کرده‌ایم در چنین شرایطی قرار بگیریم، بهتر عمل می‌کنیم چرا که جنس ما از فوتبال است. ممکن است به خاطر شلوغی بعد از بازی با سپاهان شیرینی حواسش نبوده باشد. قرار بود من و فرشاد پیوس و کریم باقری برای همراهی مهدوی‌کیا به زمین برویم اما بعد از بازی به ما خبر دادند که مراسم خداحافظی منتفی شده و قرار است مهدوی کیا در یک بازی دیگر خداحافظی کند. هرچند امیدوارم یک مراسم خوب که در شان مهدوی‌کیا باشد برای او برگزار شود.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدرپورتاژ
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما
چگونه یک آتلیه عروس​ ​و آتلیه عکاسی​​ ​خوب را انتخاب کنیم ؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.