مرکز امور زنان ریاست جمهوری در پی چرخاندن یکی از اراذل شهر مریوان با لباس زنانه در سطح شهر توسط نیروی انتظامی، این اقدام را محکوم کرد.

به گزارش مهر ،مرکز امور زنان در بیانیه‌ای با محکوم کردن این نوع اعمال، آورده است: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس فرامین هدایتگر دین مبین اسلام و بر پایه نگرش رهبران انقلاب که همواره بر حفظ شأن بانوان و احترام به ایشان تأکید دارند؛ تلاش می‌کند تا جایگاه واقعی زن مسلمان ایرانیِ عفیف، پرافتخار و سربلند را در عرصه ملی و بین المللی تثبیت کند، اگرچه به استناد بیانات رهبر عظیم الشأن (مدظله) هنوز تا نقطه مطلوب در این زمینه فاصله بسیار است، اما این مهم نیازمند کار فرهنگی مجدانه و منسجمی است تا اقشار مختلف و حتی مسئولان پی به مقام بی‌همتای زن برده و آن را نهادینه سازند.

مرکز امور زنان در این بیانیه تاکید کرده است: این حرکت نیروی انتظامی شهر مریوان خود گواه روشنی است بر درک ناصحیح از جنس زن و عدم شناخت نسبت به ایشان. البته وجدان‌های بیدار اذعان دارند این نوع اعمال نابخردانه، حاصل نگرش‌های فردی و سلیقه‌ای است که با نوع نگاه نظام ولایی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تکریم و پاسداشت مقام والای زنان و مادران، بسیار فاصله دارد. لذا مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن محکوم کردن کوته بینی یک فرد و یا افراد تصمیم گیر در این جریان، خواستار پاسخگویی نیروی انتظامی و اندیشیدن تدابیر پیشگیرانه در این زمینه است تا دیگر شاهد چنین اقدامات تأسف بار و منافی اصول و عرف کشور نباشیم.

رپورتاژ
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما
چگونه یک آتلیه عروس​ ​و آتلیه عکاسی​​ ​خوب را انتخاب کنیم ؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.